" Kalite kontrol edilmez ! ÜRETİLİR... "

DELTA Asansör Sanayi

Hakkımızda

Bakım ve montajını yaptığımız asansörlerin projelendirilmesi işlemi firmamız bünyesinde deneyimli ve uzman personelimiz tarafından teknik hesapları EN81 standartlarına uygun olarak bilgisayar ortamında yapılır ve 95/16/AT asansör direktifi ile gelen tüm şartları yerine getirmektedir. DELTA ASANSÖR SANAYİ olarak 1996 yılından bu güne Türkiye'nin çeşitli bölgelerinde bakım ve montajını gerçekleştirdiğimiz asansörlerde kullanılan malzemelerin tamamı CE kalite belgelidir.

Firmamız 1996 yılı itibari ile faaliyetlerine başlamış olup asansörde can emniyeti ve insan hayatını ön planda tutarak kalite ve çağdaş hizmet prensipleri ile siz sayın çözüm ortaklarımıza hizmet vermekten gurur duyar. Günümüz teknolojisini takip ederek sektörümüzün lider firması olabilmek için kalite ve dürüst iş anlayışımızdan ödün vermeden sizlere ulaşmak arzusundayız. Tecrübeli teknik personelimizin yeteneklerinin kaliteli malzeme ve ilkeli iş anlayışımızla birleştirerek, hizmeti en üst seviyede tutarak vazgeçilmez olmak DELTA ASANSÖR SANAYİ ailesinin ortak amaç ve gayesidir.

Siz değerli çözüm ortaklarımızın katkıları ile sunacağımız hizmette çağdaş ve ileri teknolojiyi sizlerin hizmetine sunan daimi bir çözüm ortağınız olacağımız inancı ile adımlarımızı büyük bir kararlılık ile sürdürmekteyiz.